اخبار ایران خودرواخبار خودروایران خودرو

طبق اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران: نمایندگی 3017 ایران‌خودرو در ارائه خدمات پس از فروش رتبه ممتاز دریافت کرد

نمایندگی مجاز 3017 ایران‌خودرو، با کسب بالاترین امتیاز در ادوار ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، موفق به کسب رتبه ممتاز شد.

به گزارش ايكو پرس به نقل از روابط عمومي  شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، نمایندگی 3017 به صاحب امتیازی «محمد زحتمکش» در شهر فریمان استان خراسان رضوی، با کسب امتیاز 968 از 1000 به حداکثر امتیاز کسب شده در طی  ارزیابی‌های شرکت بازرسی در سال 97 دست یافت.

بررسی وضعیت نمایندگی‌های خدمات پس از فروش هر سال به دو شکل «ارزیابی میدانی» و «ارزیابی نتایج رضایت مشتریان» صورت می‌گیرد؛ در صورتی که برآیند امتیاز کسب شده از این دو ارزیابی، عددی بین 950 تا 1000 شود و شروط لازمی همچون دارا بودن اتاق انتظار، نظام انگیزشی کارکنان و کف اپوکسی نیز در آن لحاظ شده باشد، نمایندگی موفق به کسب رتبه ممتاز خواهد شد.

معاون خدمات پس از فروش ایساکو در این خصوص گفت: نمایندگی مذکور در ارزیابی‌های صورت گرفته در سال 97 که نتایج آن در تابستان 98 اعلام شد، در حالی به این توفیق دست یافت که میانگین امتیاز ارزیابی تمامی نمایندگی‌های شرکت در همان زمان، 827 بوده است.

وردینی افزود: همان‌طور که اشاره شد، یکی از شاخص‌های موثر در ارزیابی میدانی نمایندگی‌ها، ارتقاء «نظام انگیزشی کارکنان» است، که زحمتکش به طرز چشمگیری در آن موفق عمل کرده و با ارائه طرح‌های تشویقی باعث افزایش رضایت پرسنل، افزایش بازدهی خدماتی  نمایندگی و در نهایت افزایش رضایت مشتریان شده است.

وی در این خصوص تصریح کرد: نمایندگی 3017 اولین و تنها نمایندگی در تمام کشور است که بعد از اجرای آیین‌نامه جدید ارزیابی خدمات پس از فروش در طی 5 سال اخیر موفق به کسب رتبه ممتاز شده است.

معاون ایساکو ادامه داد: عملکرد این نمایندگی در شاخص‌های تعداد پذیرش، ایمنی، جذب مشتری در دوره وارانتی و… با توجه به ظرفیت آن بسیار بالاتر از حد انتظار بوده، به طوری که در سال گذشته با میانگین روزانه 14 پذیرش خودرو بالاتر از سطح متوسط در شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو ایستاده است.

همچنین این مجموعه با دارا بودن بالاترین امتیاز رضایت مشتری (csi900) در کل کشور موفق به جذب بیشترین مشتریان در دوره وارانتی شده است، به نحوی که تعداد خودروهای وارانتی در این نمایندگی بیش از پذیرش گارانتی آن بوده است.

وردینی در پایان گفت: خدمت به هموطنان و کسب رضایت ایشان اولین و مهم‌ترین هدف شرکت ایساکو بوده و داشتن چنین همکارانی در حوزه خدمات پس از فروش، موجب مباهات مجموعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *