فردا موتورز

فردا موتورز برند گروه صنعتی فردا در حوزه خودروهای سواری می باشد.فردا موتورز فعالیت خود را با همکاری با شرکت ایران خودرو در سال 1396 آغاز کرد و تا سال 1400 بالغ بر 30 هزار دستگاه انواع خودرو تولید کرد. گروه صنعتی فردا دارای دو سایت تولیدی در شهرهای سمنان (خط مونتاژ) و بروجرد (سالن رنگ و بدنه) بوده و توان تولید سالانه 120 هزار دستگاه خودرو را دارا می باشد.

فعالیت اصلی برند فردا موتورز با عقد قرارداد با هولدینگ چینی سینوماک در سال 1398 آغاز شد. خودرو فردا SX6‌ نیز به عنوان نخستین خودرو با برند فردا موتورز با نشان FMC راهی بازار شد. از آن زمان فردا موتورز محصولات فردا 511، فردا SX5، فردا T5 و سوبا M4 را روانه بازار کرده است.

محصولات

FMC SX5

خودرو فردا SX5‌ یک شاسی بلند جادار با موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی است که می تواند گزینه ای مناسب برای خانواده ها تلقی شود.

FMC T5

خودرو فردا T5 یک شاسی بلند با موتور 1.5 لیتری توربوشارژ و مجهز به امکانات و آپشن های متعددی از جمله رادارهای کمک راننده است.

SUBA M4

خودرو سوبا ام4 یک خودرو چندمنظوره (MPV) هفت نفره لوکس با طیف وسیعی از امکانات نظیر ماساژور، گرمکن و سردکن صندلی ها و … می باشد.

محصولات آتی

SUBA M4 (5 seat)

خودرو سوبا M4 پنج نفره یکی از نسخه های آتی خودرو M4 تلقی می شود که احتمالا در سال 1402 وارد بازار خواهد شد.

SUBA M4 (Hybrid)

خودرو سوبا M4 هیبریدی یکی از نسخه های آتی خودرو M4 تلقی می شود که احتمالا در سال 1402 وارد بازار خواهد شد.

Geely Azkarra

خودرو جیلی آزکارا یکی از گزینه های وارداتی فرداموتورز برای بازار ایران تلقی می شود که احتمالا در سال 1402 عرضه خواهد شد.

اخبار فردا موتورز