مقالات

راهنمای ثبت نام و خرید لاستیک به قیمت دولتی

در این مطلب با شیوه ثبت نام و خرید لاستیک دولتی با قیمت مصوب از طریق فروش حضوری و آنلاین (اینترنتی) و مدارک لازم جهت ثبت نام آشنا می شوید.

با حذف ارز دولتی از واردات لاستیک، فاصله قیمت تایر به قیمت دولتی و بازار آزاد افزایش یافته است. از این رو افراد بیشتری به دنبال خرید لاستیک با قیمت مناسب هستند. این مطلب را بخوانید تا بدانید چطور باید برای ثبت نام و خرید لاستیک دولتی اقدام کنید.

شرکت های تایرسازی محصولات خود را با نرخ مصوب دولتی به صورت روزانه و به دو روش حضوری و آنلاین به فروش می رسانند که حدود ۲۵ تا ۵۰ درصد ارزان تر از نرخ روز بازار است.

 

خرید آنلاین

برای خرید آنلاین لاستیک از تولیدکنندگان داخلی میبایست هر روز در ساعات خاصی به فروشگاه های آنلاین دو شرکت بارز و کویر تایر مراجعه کنید و با ثبت نام و ارائه مدارک لازم اقدام به خرید 4 حلقه لاستیک کنید. حدود 10 تا 15 درصد از ظرفیت فروش تایرسازی ها به این روش فروش اختصاص یافته است. در این روش، سهمیه سالانه 4 حلقه لاستیک در نظر گرفته شده است و پس از خرید، لاستیک ها به آدرس شما (با هزینه ارسال 14500 تومان) پست می شوند. البته مدتی است فروش آنلاین از این طریق متوقف شده است.

بروزرسانی: فروش آنلاین شرکت های تایرسازی در حال حاضر متوقف می باشد. طبق اعلام انجام گرفته، ثبت نام یزد تایر برای خرید آنلاین از 15شهریورماه آغاز خواهد شد.

چنانچه می خواهید در صورت آغاز فروش آنلاین به صورت لحظه ای مطلع شوید شماره خود را در زیر وارد کنید

  • اطلاع رسانی متناسب با سایز و نوع خودرو شما خواهد بود.

خرید حضوری

در روش حضوری شما می توانید به نمایندگی های رسمی شرکت های تایرسازی داخلی مراجعه نمایید و با ارائه مدارک زیر اقدام به خرید حداکثر دو حلقه لاستیک نمایید. همچنین شخص صاحب خودرو باید حضور داشته باشد. نمایندگان فروش تایر موظف هستند لاستیک‌ها را به قیمت رسمی یا همان قیمت مصوب سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به فروش برسانند.

  1. اصل و کپی سند مالکیت خودرو (برگ سبز)
  2. کپی کارت خودرو
  3. کپی کارت ملی مالک خودرو

 

برای اطلاع از لیست نمایندگان کلیه شرکت های تایرسازی داخلی بر روی لیست هر شرکت در زیر کلیک کنید:

لیست نمایندگان فروش لاستیک بارز (به اضافه قیمت مصوب، شرایط گارانتی و…)

لیست نمایندگان فروش لاستیک کویر تایر (به اضافه قیمت مصوب، شرایط گارانتی و…)

لیست نمایندگان فروش لاستیک یزد تایر (به اضافه قیمت مصوب، شرایط گارانتی و…)

لیست نمایندگان فروش لاستیک گلدستون (به اضافه قیمت مصوب، شرایط گارانتی و…)

لیست نمایندگان فروش لاستیک ایران تایر (به اضافه قیمت مصوب، شرایط گارانتی و…)

 

‫4 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن