اخبار خودروسایپاشرایط فروش

آغاز پیش فروش محصولات سایپا بدون هیچ محدودیتی

قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش گفت: طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا بدون محدودیت‌های قبلی و همچنین بدون قرعه‌کشی از ساعت ۱۰ صبح امروز ۱۸ مرداد آغاز شده است.

مجید باقری افزود: در یک مقطع زمانی به دلیل کاهش نقش واسطه‌ها محدودیت‌هایی در فروش محصولات سایپا اعمال شد از جمله اینکه کسی که در چهار سال گذشته از دو خودروساز سایپا و ایرانخودرو اقدام به خرید کرده بود نمی‌توانست ثبت نام کند همچنین سند خودرو به مدت یک سال در رهن بود.

وی افزود: از دیگر محددیت‌ها این بود که افراد زیر ۱۸ سال نمی‌توانستند برای خرید خودرو ثبت نام کنند همچنین برای فروش، قرعه کشی به عمل می‌آمد که در طرح پیش فروش همه این محدودیت‌ها یک جا حذف شدند.

وی گفت: برای نخستین بار شرایط فروش بدون محدودیت اعمال شده و از ساعت ۱۰ صبح امروز علاقمندان به ۵ محصول کوئیک اس، کوئیک آر، کوئیک دنده ای، ساینای اس و سایپا ۱۵۱ می‌توانند به سایت گروه سایپا مراجعه کنند.

قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش گفت: علاقمندانی که ضمن مراجعه به سایت وجه مورد نظر را واریز کنند موعد تحویل خودروشان در این دوره از دی ماه ۱۴۰۰ تا تیر ماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات تامین قطعه برای خودرو‌ها برطرف شده است تاکید کرد: بر همین مبنا در حال حاضر انجام تعهدات سایپا با سرعت مناسبی در حال انجام است و به ۷۰ درصد رسیده است حتی در برخی مدل‌های خودرو از تعهدات خود جلوتر هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *